Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Помічники Святого Миколая

19 грудня помічниками Святого Миколая стали студенти й викладачі ЛНУ та Цивільно-військове співробітництво Збройних сил України „CIMIC OTU LUHANSK”.

Помічники Святого Миколая подарували свято дітям з багатодітних сімей і сімей загиблих воїнів АТО міста Старобільськ, Старобільського й Біловодського районів. Миколайчики відвідали також геріатричний будинок та школу в с. Євсуг, а подарунки від них вирушили ще й до Міловського району.

Свято допомогли створити Благодійна організація Луганського обласного відділення Міжнародної благодійної організації „Благодійний фонд СОС Дитяче містечко”, Благодійний Фонд „Милосердя Луганськ”, Центр спільного розвитку „Дієва Громада”, студенти й викладачі Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу та коледжу Луганського національного університету, інституту педагогіки і психології, інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму, факультету української філології та соціальних комунікацій, ініціативна команда „Creative University”, завідувач студентської соціальної служби та голова первинної профспілкової організації університету.

Ми подарували віру в те, що дива, хоч і маленькі, таки відбуваються. Творімо їх разом, і не лише в День Святого Миколая!

Помічники Святого Миколая

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019