Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

ЛНУ допомагають відновитися в евакуації

Одинадцять комп’ютерів, книги і папір для друку отримав Луганський національний університет імені Тараса Шевченка.

Вчора, 25 березня, Уповноважений Президента України з урегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко передала допомогу вишу.

«Вся наша матеріально-технічна база, на жаль, залишилася в Луганську, а те, чим оснащений Старобільський факультет, недостатньо для всього університету, – відзначив в. о. ректора ЛНУ Сергій Савченко. Тепер, завдяки наданої допомоги, ми зможемо відкрити ще один комп’ютерний клас, а книги в бібліотеці допоможуть студентам у підготовці до занять».

Крім того, Геращенко зустрілася зі студентами вишу і відповіла на їхні запитання. Хлопці цікавилися безвізовим режимом, роботою парламенту. «Я рада, що є можливість зустрічатися з представниками влади, можна поставити запитання безпосередньо і відразу ж отримати відповідь. Раніше в нашому університеті часто проводилися подібні зустрічі, після евакуації вони практично припинилися. Тепер, мабуть, все повертається на круги своя», – розповіла одна з присутніх студенток.

У ЛНУ відзначили, під час візиту Ірина Геращенко анонсувала ще одну зустріч у стінах Луганського національного. Наступним гостем стане народний депутат України Мустафа Наєм. Він розповість про переваги євроінтеграції 3 квітня у ЛНУ.

Прес-центр ЛНУ (м. Старобільськ)

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019