Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Патріотичний катарсис

Викладачі і студенти факультету іноземних мов та навчально-наукового інституту культури і мистецтв відзначили Всесвітній день волонтера.

5 грудня українська громадськість відзначила Всесвітній день волонтера. Долучилися до цієї події викладачі і студенти факультету іноземних мов та навчально-наукового інституту культури і мистецтв. Вони взяли участь у заходах  зі  вшанування волонтерського руху , які проводилися в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського. Студенти і викладачі зустрілися з відомою українською журналісткою Ганною Поповою на презентації  її книги «Якби не війна…». Ця книга є збіркою журналістських розвідок авторки про воїнів АТО, волонтерів, переселенців, в тому числі з Луганської області. Книга зайняла 2 місце у номінації «Краще прозаїчне видання» у конкурсі «Книга року Полтавщини 2017».

Ганна Попова дуже відверто і чесно розказала про долі 39 своїх героїв, з якими зустрічалася у 2014-2016 роках і які перевернули її уявлення  про наш народ, його споконвічні традиції та цінності. Зі сльозами на очах присутні слухали зворушливі виступи батьків з Полтавщини, діти яких воювали в АТО і віддали свої життя за Україну.

Дві години зустрічі промайнули дуже швидко і справили катарсичний   вплив на багаточисельне зібрання, не тільки очистили душу, але й забезпечили духовне ускладнення і піднесення студентської молоді. Всі відчули, що ми – єдиний народ і у нас одна доля.

За інформацією ФІМ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018