Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

ФПН святкує 92 річницю

26 березня факультет природничих наук Луганського національного університету святкує свою 92 річницю.

ФПН – один з найстаріших факультетів ЛНУ імені Тараса Шевченка, який було засновано у в 1923 році як агробіологічне відділення факультету соціального виховання Донецького інституту народної освіти. Перший випуск факультету відбувся в 1926 році, а свою нинішню назву він отримав у 2007.

Минуло 92 непростих роки. За цей період наш університет, а разом з ним і факультет, декілька разів переживав складні часи. Під час Великої Вітчизняної війни університет двічі евакуювався та двічі поновлював навчання – у 1942 і 1944 роках. Студентам післявоєнного часу разом з викладачами доводилось не тільки навчатись, а й відроджувати матеріальну, навчальну і наукову базу інституту, ремонтувати приміщення навчальних корпусів, будувати нові гуртожитки, стверджувати імідж факультету та вчитись жити без війни.

Декілька разів змінювалась структура факультету, доповнюючись новими кафедрами та спеціальностями, науковцями та талановитою студентською молоддю. Незмінним завжди залишалась яскрава, допитлива та творча постать студента-природознавця, студента-дослідника, студента-активіста, студента-трударя, студента-спортсмена.

Сучасний факультет природничих наук працює в новому форматі, але залишається вірним основному принципу: «Сіяти розумне, добре, вічне!».

Вітаємо викладачів та студентів факультету природничих наук зі святом нашої дружньої, талановитої, патріотичної факультетської сім’ї! Залишаймося вірними нашим традиціям і нашим надбанням задля розвитку та процвітання кафедр факультету природничих наук і університету в цілому! Бажаємо всім здоров’я, натхнення, працездатності, визнання, витримки та миру над головою. Хай найкращі та світлі мрії і надії нашого факультету обов’язково здійсняться!

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019