Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Рекламно-профорієнтаційна робота

У Полтавській області триває рекламно-профорієнтаційна робота.

Продовжуючи рекламно-профорієнтаційну роботу в Полтавській області, викладачі факультету іноземних мов відвідали загальноосвітні заклади у Шишаках, Великій Багачці, Яреськах. Декан факультету –  І.М.Карпенко, завідувач кафедри – С.О.Шехавцова, доцент – С.А.Шпетна зустрілися не тільки зі старшокласниками, а й з вчителями англійської мови з метою налагодження подальшої співпраці.

У Полтавській обласній гімназії для обдарованих дітей особливо зацікавлено поставилися до зустрічі с гостями. У гімназії навчаються в прекрасних умовах близько однієї тисячі школярів з різних куточків Полтавщини , і багато хто з них вперше почув про наш університет, про його навчальний потенціал, про його славну історію і сьогоденне життя. До цього року філологічно обдаровані діти обирали для навчання університети Києва та Харкова. Тепер для них з`явилася добра  альтернатива – Луганський національний університет.

Учням було передано запрошення на участь у конкурсі на краще виконання пісень та віршів іноземними мовами, який відбудеться на Полтавщині 10 лютого 2018 року. Раніше такі запрошення були розіслані у школи Луганської області.

За інформацією ФІМ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018