Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

6 грудня – День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці! Дорогі наші захисники! Колектив викладачів і студентів ЛНУ щиро вітає вас із Днем Збрoйних Сил України!

Для кожного з нас День Збройних Сил України – дата, що набула особливого значення з початком війни на сході України, коли Університет опинився в епіцентрі російської агресії та злочинних дій терористичних угрупувань, зазнав репресій і переслідувань студентів і викладачів, викрадення і катування вчених, захоплення і руйнування будівель.

Ми вдячні за те, що ви першими встали на захист нашої землі від ворожих військ, зупинили агресора та стали міцною фортецею і гарантом нашої безпеки.

Спасибі вам за те, що в найтяжчий і найтрагічніший для нашого Університету час ви надали нам можливість вчитися та працювати на рідній Луганщині; разом виховувати нове покоління українців на сході України.

Ми високо цінуємо ваш внесок у консолідацію українського суспільства, подолання етнополітичного розколу між Сходом і Заходом, формування єдиної української політичної нації!

Ми схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя за благословенну українську землю… Низько вклоняємося перед матерями й дружинами, що втратили своїх синів і чоловіків…

Тепер ми можемо впевнено сказати: наша Армія – найсильніша у світі; незламна, героїчна й високопрофесійна. За 3,5 роки вона повстала з руїн, зміцніла й стала національною гордістю!

І наш громадянський обовʼязок – зробити так, щоб подвиг кожного військовослужбовця був по достоїнству оцінений як державою, так і громадянським суспільством. Щоб цей подвиг золотими літерами був вписаний в українську військову історію та історію Луганщини. І щоб кожний з вас відчував безмежну вдячність за внесок, зроблений у відстоювання незалежності і цілісності України, відновлення і подальший розвиток Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Бажаємо вам богатирського здоров’я, психологічної стійкості при виконанні покладеної на вас місії, надійного оточення, родинного тепла, звершення всіх мрій і бажань. А всім нам – блискучої ПЕРЕМОГИ!

Ректор С. В. Савченко

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018