Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

10-річний ювілей

Сьогодні навчально-науковий інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму відзначає 10-річний ювілей.

У 2007 році розпочалася історія одного з найпотужніших структурних підрозділів університету. Шляхом виокремлення певних спеціальностей з Інституту економіки та бізнесу й факультету природничих наук було створено Інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму. Це був важливий крок у розвитку ЛНУ імені Тараса Шевченка, оскільки напрями підготовки, пов’язані з торгівлею та харчовими технологіями, потребували нової структури.

Новий Інститут об’єднав підготовку фахівців  напряму обслуговування населення у різних сферах. Для Луганського національного університету імені Тараса Шевченка це були нові й популярні спеціальності, а 10 років роботи структурного підрозділу довели правильність прийнятого рішення. Сьогодні навчально-науковий інститут торгівлі,обслуговуючих технологій та туризму продовжує розвиватися та здобувати популярність серед абітурієнтів. Структурний підрозділ є локомотивом розвитку прикладної науки, фахівці виробляють нові види харчових продуктів, навчаються розробляти нові бізнес-проекти в сфері туризму.

Урочистості розпочалися з виставки, на якій були представлені вироби, приклади костюмів, картин, фотографій, виготовлені студентами та викладачами підрозділу. Готуючись до свята, викладачі та студенти навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму підготували відеопривітання.

Продовженням урочистих заходів став святковий концерт, під час якого молодь інституту вражала творчими номерами. Викладачів та співробітників навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму привітали ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка С.В. Савченко, проректор з науково-педагогічної роботи О.І. Бабічев, голова Старобільської районної державної адміністрації А.І. Гаркавий, голова первинної профспілкової організації університету В.П. Мороз. До привітань також долучився голова наглядової ради ЛНУ імені Тараса Шевченка, народний депутат України В.С. Курило, який розказав про історію створення структурного підрозділу та побажав студентам і педагогам наукових досягнень, розвитку й подальших перемог.

Грамотами ЛНУ імені Тараса Шевченка та преміями від первинної профспілкової організації університету були нагороджені викладачі, співробітники та студенти навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму.

Вражаючими та оригінальними стали хореографічні виступи студентів. З великим натхненням та запалом були виконані як сучасні, так і народні танці, що символізувало єднання поколінь та повагу до багатовікових традицій. А найбільш проникливою стала пісня «Старі фотографії» у виконанні Сергія Савощенка. Присутні згадали найяскравіші моменти історії структурного підрозділу.

Привітали Інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму також і студенти інших структурних підрозділів університету. А наприкінці заходу виступив ансамбль пісні й танців ГУ НП у Луганській області «Патруль», який вражав запальними хореографічними номерами, чудовим співом та красою.

Вітаємо викладачів, співробітників та студентів навчально-наукового інституту торгівлі,обслуговуючих технологій та туризму з ювілеєм та бажаємо нових наукових звершень та перемог на освітянській ниві.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018