Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зустріч із роботодавцями

На факультеті природничих наук відбулася зустріч з потенційними роботодавцями.

Метою навчання та здобуття освіти для багатьох студентів є успішне працевлаштування, самореалізація й розвиток професійних умінь та навичок. Сьогодні студенти спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» й «Біологія» зустрілися з представниками клініко-діагностичного центру «Фармбіотест». Це єдина в Україні дослідницька компанія із замкнутим циклом процесів, коли всі етапи дослідження здійснюються однією юридичною особою, яка відповідає за якісне виконання кожної процедури.

Студенти факультету природничих наук проходять практику в клініко-діагностичному центрі, здобувають знання та навички, необхідні для майбутнього працевлаштування. Саме тому представники компанії вирішили зустрітися з молоддю та детально розповісти про діяльність організації.

Під час зустрічі студенти ознайомилися з особливостями роботи та відпочинку працівників центру, основними видами надання медичних послуг. Так представники компанії акцентували увагу на клініко-діагностичній лабораторії, яка оснащена автоматичними аналізаторами для проведення повного спектра клінічних лабораторних досліджень. Молодь також заповнила анкети, які відображають бачення студентів майбутнього місця працевлаштування.

По завершенню заходу, фахівці «Фармбіотест» запросили шевченківців до співпраці.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019