Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

З ювілеєм, рідний інститут!

Інститут фізичного виховання і спорту відзначив 70-річчя.

Нам тільки сімдесят! Під таким гаслом розпочався урочистий захід, присвячений 70-річчю навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

70 років, багато це чи мало – складно відповісти. В масштабах історії – невеликий відрізок часу, але скільки за цей час створено героїчного, мудрого та великого! Скільки випускників інституту підкорили наукові та спортивні вершини України й світу!

Неможливо було розпочати свято, не відзначивши людей, які заклали фундамент та доклали всі зусилля до розвитку інституту. Це видатні особи – декани навчального закладу: Чубарь С.Ф., Шовгур В.П., Єрчев А.І., Гільов М.П., Зінченко В.Д., Ручко В.О., Касаткін А.М., Полтавський А.П., Максименко  Г.М., Мартиненко В.В. А також великих спортсменів, яким підкорилися Світові та Олімпійські першості: А. Чуканова, В.Крівова, Ф. Лащонова, В.Бєлява, Н.Чужикова, І. Коробчинського, Г. Місютіна, О. Бризгіну, А. Бризгіна.

Тож після невеликої історичної довідки урочистий захід розпочав директор інституту – Юрій Михайлович Полулященко, який привітав усіх, хто має безпосереднє відношення до існування та розвитку навчального закладу. Це була щира подяка викладачам, колишнім керівникам та працівникам, випускникам та студентам, які прославили и прославляють інститут фізичного виховання і спорту. Також окрему подяку Юрій Михайлович висловив керівництву університету, Луганській області та Кремінськоу району, директору обласного фізкультурного центру «Олімп» та директору Кремінського професійного ліцею за велику допомогу, яка постійно надається інституту в умовах евакуації навчального закладу.

З привітанням та цінними пам’ятними подарунками завітали на свято і почесні гості: народний депутат України, голова наглядової ради, голова Вченої ради Університету – Курило Віталій Семенович, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації – Лішик Ольга Петрівна, проректор за науково-педагогічної роботи університету– Бабічев Олександр Іванович, голови Кремінської та Старобільської райдержадміністрацій, Кремінської районної ради, Кремінський міський голова, керівники навчальних закладів Кремінського району та області, видатні спортсмени. Крім подарунків, керівники області, університету, району  та міста відзначили Почесними грамотами директора та професорсько-викладацький склад інституту.

Між поздоровленнями та привітанням присутнім дарували номери художньої самодіяльності студенти навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту,  колективи районного будинку культури та учні обласного ліцею «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії». Це були вокальні виступи, пластичний етюд, флеш-моб із запальною лезгинкою та інші танцювальні номери.

Кульмінацією свята було вручення пам’ятних відзнак інституту керівникам області, університету, видатним особам, спортсменам «За  плідну співпрацю та підтримку у справі виховання фахівців інституту, які золотими літерами вписали свої прізвища в історію України». Відзнаки вручили директор інституту – Полулященко Ю.М. та народний депутат України – Курило В.С.

Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту висловлює щиру подяку всім присутнім та організаторам цього заходу, яке стало визначною подією в житті інституту.

За інформацією ІФВіС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019