Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Знову на рідних колесах

У ЛНУ імені Тараса Шевченка було повернено мікроавтобус Mercedes-Benz 312 b.

У 2014 році, евакуювавшись до Старобільська, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка був вимушений відновлювати матеріально-технічну базу й створювати комфортні умови для навчання та проживання студентської молоді і викладачів. Сьогодні завдяки напруженій праці педагогів та співробітників, вищий навчальний заклад успішно здійснює освітньо-дослідну та навчально-виховну діяльність. А нещодавно завдяки роботі працівників правоохоронних органів та інтерполу транспортна база університету поповнилася мікроавтобусом.

У цьому році ЛНУ імені Тараса Шевченка було подано заяву в поліцію про вчинення кримінальних дій, а саме заволодіння майном, яке належить Луганському національному університету. У ході проведення слідчих дій Сватівським відділом поліції ГУНП у Луганській області було відкрито кримінальне провадження, накладено арешт на транспортний засіб та оголошено у міжнародний розшук. 

Після тривалої роботи у місті Донецьк Ростовської області Російської Федерації заарештували транспортний засіб Mercedes-Benz 312 b та повідомили про це університет.

25 листопада мікроавтобус було повернено до ЛНУ імені Тараса Шевченка. Наразі проводяться дії щодо зняття з розшуку та арешту з транспортного засобу.

«Це визначна подія для університету. Наразі не вистачає транспортних засобів, і тому мікроавтобус, в якому є більша кількість посадочних місць та комфортні умови, є дуже необхідним. Завдяки цьому ми можемо здійснювати поїздки на більш великі відстані», – зазначив проректор з адміністративно-господарської роботи Д.Ю. Ковальов.

Викладачі та студенти Луганського національного університету висловлюють подяку начальнику Сватівського відділу поліції ГУНП в Луганській області Р.Р. Волкову та начальнику слідчого відділення Д.О. Яковенку.

Олег Черниш, прес-центр

ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019