Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Контакт»

Вийшов черговий номер студентської навчальної газети «Контакт».

У листопаді цього року підготовлено черговий випуск №3 студентської навчальної газети «Контакт» (оновленої), яка стала ефективною базою для проходження творчих практик студентами кафедри жруналістики та видавничої справи.

Часопис став своєрідним життєписом студентів-журналістів факультету української філології та соціальних комунікацій. У його організації взяла участь усталена редакційна команда під проводом головного редактора, кандидата філологічних наук, доцента, завідувача кафедри журналістики та видавничої справи А. О. Галича. Редактор випуску – кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент К. М. Ульянова. Редактор від студентів – магістрантка першого року навчання спеціальності «Журналістика» М. Сікорська. Технічний і художній редактор – магістрантка другого року навчання  спеціальності «Медіакомунікації» Третʼякова Юлія.

Цього разу «Контакт» присвячено відзначенню одного з найголовніших молодіжних свят – Дня студента. Відкриває газету стала рубрика «Студентське життя», до якої органічно вписався журналістський матеріал про традиції святкування Міжнародного Дня студента від Данила Черниченка. Особливості студентського дозвілля факультету української філології та соціальних комунікацій розгорнуто розкрила Марина Чумакова в однойменній замітці. Рубрика «Чим живемо» представлена матеріалом Олени Смитаніної про діяльність університетської радіостудії, яка відкрила широкі можливості для викристалізації своїх професійних умінь студентами журналістських спеціальностей. Це великий крок уперед, шлях до інформативності, покращення навичок і практичного досвіду, який у майбутньому відчинить будь-які двері до медіавсесвіту.

Серед подій факультету та університету в цілому (рубрика «Події») – написання Всеукраїнського диктанту єдності в День української писемності та мови. Захід продемонстрував цілісність Батьківщини й рідної Альма-матер. Серед переможців заходу – студенти нашої кафедри.

Активність – це про нас! Студенти не тільки навчаються, але й навчають, відвідують тренінги, додаткові лекції, складають власні вірші. І про здоров’я не забувають. А ще діляться своїми враженнями про це на сторінках улюбленої газети. Авторські матеріали Є. Холодняка, Я. Яковенка, Г. Омбоді, Т. Царевської, М. Сікорської та ін. органічно вписалися в окреслену проблематику.

Найбільш активні майстри пера попіклувалися про оновлення логотипу «Контакту». Редакційна колегія випуску визначила три найкращі логотипи, підготовлені студентами та магістрантами кафедри журналістики та видавничої справи. Перше місце посів логотип Юлії Третʼякової, який вже було пристосовано до чергового випуску студентської газети.

Редколегія студентської навчальної газети «Контакт»

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019