Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зустріч із правоохоронцями

У навчально-науковому інституті історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук відбулася зустріч із представниками правоохоронних органів району.

Головною метою заходу стала профілактика злочинності осіб, оскільки підлітковий та юнацький вік – це час швидких фізіологічних, психологічних та соціальних змін. До нашого університету завітала інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Старобільського ВП ГУНП в Луганській області А.О. Ніколаєва, яка розповіла студентам про їх права та обов’язки.

Старший лейтенант поліції А.О. Ніколаєва розказала про відповідальність осіб за скоєння правопорушень та зауважила, що покарання за злочини негативно впливають на майбутнє працевлаштування та самореалізацію.

Інспектор акцентувала увагу на нормативно-правових актах, які регламентують дотримання прав та свобод людини, а також шляхи їх реалізації. Зокрема А.О. Ніколаєва зауважила,що в Старобільську діє центр з надання безоплатної правової допомоги, де є можливість отримати консультації з актуальних питань.

Присутні студенти мали можливість усвідомити відповідальність за скоєні правопорушення та обговорити важливі питання з правоохоронцями.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019