Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День абітурієнта

В університеті відбувся День абітурієнта.

Традиційно в ЛНУ імені Тараса Шевченка проходять зустрічі з абітурієнтами, які відкривають широкі можливості для ознайомлення випускників з умовами й особливостями навчання, освітньою сферою і додатковими перевагами.

Майбутні випускники з багатьох районів Луганщини завітали сьогодні до нашого університету, щоб поспілкуватися з викладачами та знайти відповіді на актуальні питання.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка С.В.Савченко. Професор привітав усіх присутніх, розповів про досягнення університету, та акцентував увагу на тому, що, незважаючи на складні умови евакуації, наш ВНЗ зберіг професорсько-викладацький склад, який забезпечує якісну освіту.

Відповідальний секретар приймальної комісії Я.І. Юрків розповіла абітурієнтам про особливості вступної кампанії 2018 року та правила вступу до нашого університету. Вона висловила надію, що майбутнього року присутні учні вже будуть студентами Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Абітурієнти зустрілися з деканами та директорами структурних підрозділів, дізналися про спеціальності та освітні можливості університету. Присутні могли задати питання, які є для них актуальними, акцентувати увагу на проблемах та перспективах навчання.

Зустрічі з майбутніми випускниками дозволяють більш поглиблено вивчити освітні потреби абітурієнтів. Це є передумовою успішної вступної кампанії та підтвердженням того, що Луганський національний університет імені Тараса Шевченка був, є і залишається еталоном якості української освіти.

 

Олег Черниш,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019