Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

В ефірі «ЛОТ наживо»

Ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка С.В. Савченко взяв участь у прямому ефірі телепередачі «ЛОТ наживо».

Запорукою успішного розвитку вищого навчального закладу є інформаційна підтримка та зв’язок з громадськістю. «ЛОТ наживо» ‒ телепроект, який надає можливість разом із гостями в студії та завдяки скайп-зв’язку обговорювати головні теми, події, шукати відповіді на актуальні питання.

Ректор, в прямому ефірі, розповів про підготовку до вступної кампанії в університеті. «Протягом двох місяців ми проводимо активну профорієнтаційну роботу, відвідуємо навчальні заклади Луганської  та Донецької областей, розказуємо учням про перелік спеціальностей нашого університету та запрошуємо на навчання»,- зазначив С.В. Савченко.

Особливу увагу в ЛНУ імені Тараса Шевченка приділяють абітурієнтам з непідконтрольної українській владі територій Луганської та Донецької областей. Тому в телепроекті ректор розказав про роботу освітнього центру «Донбас-Україна», фахівці якого зараз надають консультації учням та майбутнім випускникам. Сергій Вікторович підкреслив: «Ми активно працюємо для того, щоб молодь з непідконтрольної території була проінформована про особливості навчання в нашому університеті. Створено сайт, сторінки у соціальних мережах, де абітурієнти можуть знайти усю необхідну інформацію».

Підсумовуючи розповідь, ректор наголосив на змінах вступної кампанії та її особливостях, серед яких нові величини регіональних, сільських і галузевих коефіцієнтів. «Міністерство освіти і науки доклало зусиль,щоб усі бажаючі отримати вищу освіту мали таку можливість», – наголосив С.В. Савченко.

Участь ректора нашого університету у телевізійному проекті «ЛОТ наживо» є свідченням успішного розвитку нашого університету, який незважаючи на труднощі, успішно продовжує освітню діяльність, залишаючись еталоном якості української освіти.

Детальніше переглянути інтерв’ю можна на офіційному каналі університету в Youtube.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019