Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зустріч з ректором

В університеті відбулася щорічна робоча зустріч ректора Сергія Савченка зі студентами.

Захід відбувся у форматі відкритого діалогу, коли студенти могли задавати питання, які їх цікавлять та ділитися власними враженнями від навчання. Окрім ректора, на зустрічі були присутні та відповідали на питання активістів голова первинної профспілкової організації ЛНУ імені Тараса Шевченка Володимир Мороз та адміністрація університету, у складі проректорів з науково-педагогічної роботи Олександра Бабічева, Дмитра Ужченка та проректора з адміністративно-господарської роботи Дмитра Ковальова.

На початку зустрічі Сергій Вікторович виділив ті здобутки університету, які безпосередньо спрямовані на розвиток освітнього та науково-дослідного процесу. ЛНУ єдиний навчальний заклад, який  пройшов європейську акредитацію, зайняв досить високий результат у міжнародному рейтингу «Вебометрікс» та отримав доступ до бібліографічної и реферативної бази даних «Scopus».

Студентів цікавили питання навчального процесу, міжнародних можливостей для реалізації власного потенціалу, оновлення матеріально-технічної бази, нарахування стипендії, студентське дозвілля, питання побуту. На усі ці питання отримали відповіді від відповідальних осіб за напрями роботи та безпосередньо від ректора. Є питання, які були взяті на контроль та будуть вирішуватися у подальшому.

Також на зустрічі присутні розглянули аспекти нового ЗУ «Про освіту». Слухачам повідомили про недопустимість встановлення часових обмежень доступу до гуртожитків, безпідставного виселення, залучення до примусових робіт в т.ч. чергувань, недопустимість безпідставного проникнення до житла здобувачів вищої освіти.

Формат подібних зустрічей спрямований на відкритий діалог, можливість адміністрації та студентів почути проблеми та побажання один одного. Сподіваємося на подальші заходи у такому ж відкритому форматі, оскільки результат цих зустрічей може позитивно оцінити кожен студент.

Марина Чумакова, прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019