Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Диктант єдності

На факультеті іноземних мов було проведено диктант єдності, приурочений українсько-німецькому року мов в Україні.

Як відомо 2017 рік був проголошений українсько-німецьким роком мов. За цей, досить плідний рік, в Україні постійно ведеться робота для зміцнення Україно-Німецьких відносин, реалізуються проекти, проводяться стажування, переймається передовий досвід. Професор кафедри романо-германської філології Олена Іванівна Кобзар, із побажаннями успіху у написані диктанту, підкреслила цінність німецької мови в подальшому повсякденному та професійному житті. Адже німецька на рівні з англійською мовою корисна у всіх сферах діяльності.

Диктант проводився двома мовами українською та німецькою, на тему «Визначні пам’ятки Німеччини». Таким чином, всі бажаючи мали можливість доповнити свій культурний рівень новою, цікавою та корисною інформацією, підкресливши значимість таких дружніх міждержавних відносин. Значний вклад в організацію цього заходу внесла доцент кафедри Олена Миколаївна Биндас, яка обрала і підготувала диктант до такої важливої події.

Рік українсько-німецької мови 2017 майже закінчився, але на факультеті ця мова буде жити та розвиватися у лоні плідної та дружньої співпраці України та Німеччини.

За інформацією кафедри романо-германської філології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019