Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

30 наукових робіт за 3,5 роки

Наукові роботи з української мови та література, педагогіки, англійської мови – усього близько 30 досліджень на рахунку студентки ЛНУ імені Тараса Шевченка Олени Манько.

Такі старання по заслугах оцінили у виші – Альона стала кращою студенткою ЛНУ. Нагородження відбулося на урочистій Вченій раді. Таку колосальну роботу студентка робить не заради нагород. Дівчина отримує задоволення, вивчаючи літературних героїв. «Мені дійсно подобається займатися дослідницькою діяльністю. Я беру каву, розкладаю навколо себе багато-багато книг і ніби йду в іншу реальність. Мені більше нічого й не потрібно, – захоплено розповідає вона. Дуже люблю знаходити щось нове, по-іншому розкривати образи героїв, представляти їх в незвичайному світлі. Це не те, що просто завантажити з Інтернету чужу роботу і переробити. Тут зовсім інші відчуття».

Крім наукових робіт, Альона пише розповіді, казки та вірші. Дівчина зізналася, що відправила одну з казок на літературний конкурс «Корнейчуковська премія» і тепер чекає результатів.

На факультеті української філології та соціальних комунікацій, де навчається Манько, розповіли, бути кращою дівчина звикла ще зі школи. Вона із відзнакою закінчила Сватівську середню загальноосвітню школу №2, тепер закінчує 4 курс ЛНУ і претендує на червоний диплом. Торік Алена стала кращою студенткою факультету. За її словами, загальноуніверситетське визнання було цілком очікуваним, але все ж дуже бажаним.

На досягнутому, каже дівчина, зупинятися, не має наміру. Вона продовжить збільшувати список, як наукових робіт, так і художніх творів.

Алена-Манько

Прес-центр ЛНУ (м. Старобільськ)

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019