Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Міжнародний день студентів

У Луганському національному урочисто відзначили Міжнародний день студентів.

Студентська пора одна з найромантичніших та запальних у житті людини. Неповторні яскраві емоції, що супроводжують молодь під час навчання у закладах освіти, стають палкими та приємними спогадами, що надихають протягом подальших років.

Студенти нашого університету старанно та наполегливо готувалися до свята. За словами голови студентського самоврядування ЛНУ імені Тараса Шевченка Ярослава Чепеля, молодь доклала значних зусиль для організації розважальної програми. Ідеї, які виникали у шевченківців, успішно були реалізовані за підтримки Центру культури та дозвілля й первинної профспілкової організації університету.

Святкова дискотека, яка відбулася цього року у стінах нічного клубу Старобільська, розпочалася з привітання від проректора з науково-педагогічної роботи О.І. Бабічева. Він розповів про історію виникнення свята та побажав усім присутнім незабутніх вражень від років навчання.

Грамотами від студентського самоврядування та преміями від первинної профспілкової організації ЛНУ імені Тараса Шевченка були нагороджені активні та ініціативні студенти, які докладають зусиль для розвитку рідної Альма-матер.

Зі словами привітань до молоді звернувся й директор навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук А.В. Бадер, який ще раз наголосив на важливій ролі студентства не тільки у розвитку вищого навчального закладу, а й у суспільно-політичному житті країни.

Після урочистих промов розпочалася розважальна програма, в якій взяли участь усі присутні. Студенти кожного структурного підрозділу університету підготували цікаві конкурси, переможців яких нагороджували призами та подарунками, наданими первинною профспілковою організацією університету.

Запальними та вражаючими були хореографічні виступи студентів навчально-наукового інституту педагогіки і психології та колективу «Вдохновение». А пісенні композиції у виконанні співробітників та студентської молоді університету стали органічним доповненням свята.

Не залишилися осторонь й представники громадських об’єднань. Так, активісти ініціативної групи «Inventors» у рамках проекту з ремонту міського пляжу, провели цікаву лотерею. Серед призів були сертифікати на відвідування спортивної зали, салонів краси та багато іншого.

Справжньою музикою у рок-стилі порадувала присутніх група «Конец июля». Поціновувачі музичного мистецтва залишилися у захваті від органічного поєднання співу та майстерної гри.

Молоді історією відведено одне з найвідповідальніших місць у процесі творення та розбудови незалежної України. ЛНУ імені Тараса Шевченка пишається своїми студентами, які уславляють ім’я рідної Альма-матер, демонструють високі результати наукової й творчої діяльності та зберігають традиції українського народу.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019