Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Вшановуючи пам’ять героїв

Студенти університету взяли участь у прибиранні місця поховання загиблих захисників України.

Військові події, які сколихнули країну, стали переломним етапом в українському державотворенні. Наш народ постав перед складним випробуванням та вимушений доводити свою спроможність на гідне й самостійне життя. Біль від утрати гідних синів України надовго залишиться в серцях вдячних співвітчизників.

На міському кладовищі у Старобільську поховані захисники нашої держави, які віддали власне життя за майбутнє країни.  Напередодні Дня Гідності та Свободи, студенти навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму й навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук відгукнулися на ініціативу місцевих активістів та долучилися до прибирання місць поховання загиблих воїнів.

За словами кандидата історичних наук М.М. Чумака, подібні акції вже стали традиційними. Студенти та викладачі завжди активно беруть участь у заходах, присвячених вшануванню пам’яті загиблих героїв.

До акції долучилися й місцеві активісти, військовослужбовці та ветерани АТО. Зусиллями учасників було очищено від сміття та гілок велику частину території.

Акція об’єднала активних громадян навколо спільної мети та надала можливість ще раз усвідомити цінність людського життя.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019