Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Тижні німецької мови

На факультеті іноземних мов пройшли тижні німецької мови в рамках українсько-німецького року мов.

Так, студенти кафедри романо-германської філології взяли активну участь в ініціативі президента України та продовжили тижні німецької мови у рідній Альма матер.

Рік мов сприяє забезпеченню німецькій мові як іноземній належного значення та закріпленню його в якості важливого внеску в культурну освіту та професійний розвиток молоді.

Услід за Гете інститутом в Україні студенти кафедри перейняли ініціативу у спробах себе в рамках фото-проекту «Конвертер». Ця платформа вже стала віддзеркаленням культури і суспільства сьогодення. На її базі молоді автори і фотографи із будь-яких країн світу знаходять майданчик для всебічного обговорення тем свого повсякденного життя. Усі матеріали на Конвертері однаково важливі, адже вони дають читачам можливість розглянути будь-яку тему з різних перспектив та на будь-якій мові.

Саме тому, студенти кафедри 15 листопада представили свої фото уявлення про свою майбутню професію, наголосивши, що вони пишаються своєї майбутньою професією ‒ викладач іноземних мов! У ході презентації проектів, кожен учасник із завзяттям розповідав про переваги викладацької професії, про її значимість та цінність для зміцнення та розбудови взаєморозуміння та дружби, а також співпраці між двома країнами у культурно-освітній сфері.

За інформацією кафедри романо-германської філології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019