Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Конференція у Києві

У Києві пройшла конференція «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку». Участь у заході взяв завідувач кафедри технологій виробництва і професійної освіти.

9-10 листопада 2017 року у Києві проходила ІІІ міжнародна науково-практична конференція «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку». Організаторами конференції виступили: Інститут модернізації змісту освіти, Мала академія наук України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

У роботі конференції взяв участь завідувач кафедри технологій виробництва і професійної освіти НН ІТОТТ Бурдун Віктор Васильович. Він відвідав  семінар «Методика роботи у Всеукраїнському науково-методичному віртуальному STEM-центрі».

Учасники конференції взяли участь у міжрегіональному освітньому форумі, на якому виступили представники Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, Малої академії наук, викладачі вузів, професійно-технічних навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, які досягли певних успіхів у впровадженні STEM-освіти у своїх навчальних закладах. Вони познайомились зі стендовими презентаціями. Потім  для учасників була організована робота у педагогічних студіях. Вона була насиченою за змістом, цікавою і продуктивною. Тренінги та майстер-класи стали заключним і найголовнішим етапом конференції.

За інформацією НН ІТОТТ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018