ПУБЛІКАЦІЇ СТАТЕЙ У ЖУРНАЛІ „EDUCATION AND PEDAGOGICAL SCIENCES”

Шановні колеги! Запрошуємо до публікації статей у журналі „Education and Pedagogical Sciences” („Освіта та педагогічні науки”), який видається ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”.

Журнал „Education and Pedagogical Sciences” („Освіта та педагогічні науки”) внесено до переліку наукових фахових видань України (педагогічні науки), Постанова президії ВАК України від 14.10.2009 року № 1-05/4 та додаток 9 до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 25.01.2013 № 54.

Журнал включено до міжнародної бібліографічної і реферативної бази даних Ulrich’s Periodicals Directory (США).

Електронний варіант журналу розміщується на сайті репозиторію ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”, а також на сайті Національної бібліотеки України імені  В.І.Вернадського.

До друку приймаються статті докторів наук, кандидатів наук. Статті аспірантів та здобувачів приймаються як виключення (з обов’язковим наданням рецензії доктора наук).

Редакція залишає за собою право на рецензування, редагування, скорочення і відхилення статей. За достовірність фактів, статистичних даних та іншої інформації відповідальність несе автор.

Для опублікування статті у № 2 (167)  необхідно надіслати статтю та відповідні матеріали електронною поштою до редакції журналу до 27 листопада 2017 року (включно).

Вимоги до оформлення