Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День української писемності на факультеті іноземних мов

9 листопада на факультеті іноземних мов ЛНУ для студентів-іноземців був проведений тематичний вечір, присвячений Дню української писемності і мови.

Захід підготувала і провела доктор філологічних наук, доцент кафедри світової літератури та російського мовознавства С.В. Ленська при участі кандидатів філологічних наук, доцентів О.О. Вєрнік та Л.А. Чередник.

Студенти-іноземці ознайомилися з давньою і вічно молодою культурою України, багатством її традицій, красою природи, особливостями української мови. Хлопці й дівчата були зачаровані красою українських пісень, зацікавилися вишитими рушниками і сорочками, особливо їм сподобався український гопак у виконанні славнозвісного ансамблю імені П. Вірського. Переглянуті презентації і відеофрагменти нікого не залишили байдужим.

Основна увага приділялася походженню української мови, її своєрідності, історії виникнення писемності, історії свята. На слайдах тематичної презентації  оживали літописець Нестор і святі Кирило й Мефодій, сторінки «Повісті минулих літ» й «Азбука» Івана Федорова. С.В. Ленська повідомила цікаві факти про милозвучність і багатство української мови, про її основні «родзинки».

Глядачі подякували бурхливими оплесками.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019