Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Про художню освіту та інше

18 березня в Інституті культури і мистецтв ЛНУ імені Тараса Шевченка поговорили про художню освіту та інше.

Відбулася, традиційна для інституту, науково-практична конференція «Художня освіта та естетичне виховання молоді». Такий науковий форум ІКМ проводить уже понад десять років. Участь у ньому беруть студенти, магістранти та молоді вчені.

Цього року формат конференції переступив регіональні межі, вийшовши на всеукраїнський рівень. Значну частину доповідачів склали магістранти і студенти ЛНУ, але крім яких були й представники інших регіонів країни (зокрема Донецька, Запоріжжя, Дрогобича).

Учасники зібрання обговорювали актуальні проблеми і напрями сучасної музичної педагогіки та музичного мистецтва, серед яких музично-естетичне виховання дітей і молоді в Україні, проблеми розвитку музичних здібностей дітей, організації дитячих творчих колективів, навчання і виховання учнів музичних шкіл та інше.

Особливістю наукового заходу стала організація дискусії молодих науковців як безпосередньо в конференц-залі, так і в он-лайн режимі. Завдяки використанню сучасного технічного оснащення (відеоряд на екрані), присутні мали змогу спілкуватися з доповідачами із віддалених міст країни.

Відкрила конференцію директор Інституту культури і мистецтв ЛНУ, доктор педагогічних наук, професор Інна Сташевська.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019