Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Настановча сесія

На кафедрі технологій виробництва і професійної освіти відбулась настановча сесія для студентів денної та заочної форм навчання.

Перед початком сесії, яка проходила з 30 жовтня по 3 листопада, відбулось загальне зібрання, на якому перед студентами виступили директор НН ІТОТТ Дрель В.Ф. та його заступники Бикадорова Н.О. і Чумак М.М. Також до студентів звернулись завідувач кафедри ТВіПО Бурдун В.В. і керівник спеціальності «Професійна освіта. Харчові технології» Крамаренко Д.П. Вони розповіли про особливості навчального процесу у першому семестрі. Особливу увагу приділили студентам, які цього року вступили до лав ЛНУ ім. Тараса Шевченка.

По завершенню зібрання, студенти приступили до навчання. Протягом п’яти днів з ними працювали викладачі кафедри – доценти Бурдун В.В., Беседа О.О., Завгородній Є.Є., Крамаренко Д.П., Ніколаєнко В.Ф., Ревякіна О.О., асистент Кононенко А.Г. Студенти прослухали лекції зі спеціальних дисциплін та отримали завдання з усіх дисциплін, які викладаються викладачами кафедри, консультації стосовно вивчення дисциплін, проходження практик, виконання курсових, дипломних і магістерських робіт.

Навчальний процес організовано чітко та професійно. Дякуємо за гостинність Кремінському професійному ліцею і керівництву навчально-наукового інституту фізичної культури та спорту ЛНУ імені Тараса Шевченка.

За інформацією НН ІТОТТу

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018