Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Цикл занять для студентів

На кафедрі технологій виробництва і професійної освіти відбувся цикл занять з професійно-теоретичної і професійно-практичної підготовки для студентів денної форми навчання.

Цикл професійно-теоретичної підготовки забезпечували – професор Маслійов С.В., доцент Бурдун В.В., доцент Беседа О.О., доцент Колесніков В.О., доцент Ревякіна О.О. Студенти прослухали лекційні курси, успішно попрацювали на практичних заняттях та семінарах.

Важливою умовою якісної підготовки фахівця є набуття практичних навичок. Для студентів були проведені практичні заняття в навчальних майстернях. Студенти спеціальності «Середня освіта. Трудове навчання та технології» вивчали устрій і принцип роботи ручного та електрифікованого інструменту з обробки деревини. Дівчата закріпили знання з роботи на швейній машинці. Цей блок занять забезпечили Бурдун В.В. і Грищишина Г.М.

Студенти спеціальності «Професійна освіта (Транспорт)» і «Професійна освіта (Технологія виробництва та переробка продуктів сільського господарства)» відпрацювали навички збирання та розбирання автомобілів, а також сільськогосподарської техніки.

21 та 22 жовтня відбулися заняття з магістрантами усіх напрямків підготовки. Завідувач кафедри технологій виробництва і професійної освіти Бурдун Віктор Васильович розповів магістрантам про організацію навчального процесу в магістратурі, ознайомив магістрантів з рекомендаціями до магістерських робіт. Після цього, з ними були проведені заняття за спеціалізаціями.

Протягом двох тижнів студенти кафедри інтенсивно вивчали спеціальні дисципліни і набували практичних навичок. Сподіваємось, що вони стануть їм у нагоді для професійного росту і зростання як високоякісних фахівців.

За інформацією НН ІТОТТ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018