Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Доступ до БД Scopus відкрито!

ЛНУ імені Тараса Шевченка отримав доступ до бази даних Scopus.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1286 від 19.09.2017 р. нашому вишу надано доступ до бібліографічної і реферативної бази даних Scopus.

Нагадаємо, що Scopus являє собою найбільшу в світі єдину мультидисциплінарну реферативну базу даних, яка індексує понад 21 000 найменувань науково-технічних і медичних журналів приблизно від 5 000 міжнародних видавництв, включаючи близько 13 млн. патентів США, Європи і Японії, а також матеріали наукових конференцій. Вона щодня оновлюється і включає записи аж до першого тому, першого випуску журналів провідних наукових видавництв. БД забезпечує підтримку в пошуку наукових публікацій і пропонує посилання на всі реферати, що вийшли, з великого обсягу доступних статей. Розробником і власником Scopus є видавнича корпорація Elsevier.

Відтепер отримати доступ до БД Scopus можна з будь-якого комп’ютера, який підключений до локальної мережі нашого університету. Для цього необхідно просто перейти за посиланням https://www.scopus.com. Ніякого паролю вводити не потрібно.

Перед користувачем відкриється вікно пошуку, за допомогою якого можна провести пошук публікацій вченого або наукової організації, визначити індекс цитованості вченого або організації, а також визначити індекс Хірша вченого чи організації.

Запрошуємо науковців, викладачів та співробітників університету до роботи з контентом реферативної БД Scopus.

 

Центр інформаційних технологій

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018