Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у тренінгах

Студенти спеціальності «Здоров’я людини» взяли участь у педагогічних тренінгах.

На минулому тижні у м. Сєвєродонецьк на базі ЗОШ № 14 відбулися тренінги для педагогічних працівників «Підготовка вчителів до розвитку життєстійкості / стресостійкості у дітей в навчальному закладі» та «Вчимося жити разом», у яких взяли участь студенти IV курсу ННІ фізичного виховання і спорту спеціальності «Здоров’я людини». Заходи було організовано за сприянням UNICEF, МОН України, Дитячого фонду «Здоров’я через освіту» та Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Перший тренінг був присвячений формуванню в педагога практичних навичок профілактики конфліктних ситуацій, жорстокого поводження і буллінгу в учнівському середовищі, а також розвиток в учнів умінь і навичок, спрямованих на підвищення стресостійкості та життєстійкості в межах школи і поза нею.

Тематика тренінгового курсу «Вчимося жити разом» пов’язана з впровадженням нових форм організації навчального процесу на уроках «Основи здоров’я», які спрямовані на підвищення рівня колективізму, зближення вчителя та учнів, а також формування навичок спілкування у подоланні комунікативних бар’єрів, негативних ситуацій і проблем.

Під час тренінгів панувала невимушена і сприятлива для роботи дружня, позитивна атмосфера, яка допомагала швидкому засвоєнню нового матеріалу і практичних навичок, які згодом знадобляться студентам при проходженні педагогічних практик.

Студент IV курсу спец. «Здоров’я людини»
Личаний Максим

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018