Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Козацькі розваги»

У навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту відбулися традиційні змагання «Козацькі розваги».

Вони проводились у рамках підготовки Ювілейного свята – 70 річчя інституту фізичного виховання і спорту та на виконання програми національно-патріотичного виховання студентської молоді…

У програмі змагань – 8 видів вправ: жим гирі, підтягування на перекладині,  штрафні кидки (баскетбол), стрибок у довжину з місця, метання тенісного м’яча у ціль, стрибки через скакалку,  виштовхування суперника,  естафета та командні змагання.

  • У першому виді програми, жим гирі за 30 секунд, з упевненістю переміг студент ІІ курсу спеціальності «Середня освіта. Фізична культура» –  Павлов Олег з результатом – 30 разів.
  • У підтягуванні на перекладені переміг студент І курсу спеціальності «Середня освіта. Фізична культура», Княгницький Артем з результатом – 30 разів.
  • У штрафних кидках з баскетболу  2 студенти показали однаковий результат;  студент ІІ курсу спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт» – Кондратенко Віталій  та студент І курсу спеціальності «Середня освіта. Фізична культура» – Каліта Микита.
  • У метанні тенісного м’яча у ціль з упевненістю переміг студент ІІ курсу  спеціальності «Середня освіта. Фізична культура» – Лимарь Сергій
  • У стрибках через скакалку (за 30 сек) переміг студент ІІ курсу  спеціальності «Середня освіта. Фізична культура» Українцев  Андрій,  показавши результат – 94 рази.

У командних змаганнях – стрибки у довжину  вперед вийшла команда І курсу спеціальності «Середня освіта. Фізична культура». В командній естафеті теж команда І курсу показала кращий результат.

За підсумками змагань у командному заліку  з сумою балів у окремих видах та командних змагань, з упевненістю переможцем стає команда І курсу спеціальності «Середня освіта. Фізична культура», куратор групи, старший викладач кафедри спортивних дисциплін –  Полулященко Тетяна Леонідівна.

Друге місце отримала команда ІІ курсу спеціальності «Середня освіта. Фізична культура», куратор групи, старший викладач кафедри ТМФВ – Очкалов  Олександр Федорович.

Третє місце посіла  команда І курсу спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт» куратор групи,  викладач кафедри ОПС – Гадючко Олександр Сергійович.

Четверте місце – команда ІІІ курсу  спеціальності «Фізичне виховання», а завершила турнірну таблицю збірна команда спеціальності «Фізична реабілітація».

За підсумками змагань, директор інституту фізичного виховання і спорту Полулященко Юрій Михайлович нагородив переможців у окремих видах грамотами, а команди  переможців отримали солодкі призи.

За інформацією
інституту фізичного виховання і спорту

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018