Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Школа творчого зростання

Школа творчого зростання  – Методичний діалог «Організація взаємодії майстра в/н та класного керівника ПТНЗ»

Педагоги Старобільського відділення ВП «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» взяли участь у методичному діалозі «Організація взаємодії майстра в/н та класного керівника ПТНЗ».

Становлення творчого педагогічного колективу однодумців із позитивним педагогічним і креативним мисленням реалізується через  здатність до рефлексивної взаємодії й інноваційного пошуку педагогів через співробітництво та партнерство.

Під час методичного діалогу розкрили важливість розвитку уміння конструктивно спілкуватися і співпрацювати в команді, виконали інетерактивні вправи, виявили позитивні показники соціально – педагогічної атмосфери в колективі.

Досвід свідчить, що лише за координації зусиль усього педагогічного колективу, можна значно підвищити ефективність і результативність навчального процесу. Своїм досвідом організації взаємодії з класним керівником поділились майстри в/н – Попілнуха В.О. та Бутко С.В.. Психолого-педагогічні аспекти в роботі з учнівським колективом педагога розкрила – голова методичного об’єднання класних керівників– Плосконос О.С..

Для вивчення рівня організаційних здібностей, розвитку уміння конструктивно спілкуватись для створення єдиної команди була проведена експрес-діагностика організаторських здібностей педагогів.

Колективне виконання усім знайомої пісні з інструктором Михайлом Третяком поліпшило настрій та підтримало дружню атмосферу. В ході діалогу було розкрито рецепт боротьби зі стресом на роботі.

Взаємодія колективу залежить від взаємодії кожного педагога, між собою не звертаючи уваги на статус та високий рівень своєї освіченості. В будь — якому колективі потрібна підтримка один одного в скрутних випадках. Педагогічний колектив допомагає згуртуванню колективу, допомагає розв’язанню педагогічних задач, стимулюють на активну діяльність,допомагає адаптуватись молодим педагогам.
Для створення комфортної атмосфери у подальшій  роботі колективу кожний висловив побажання своїм колегам, передаючи яскраву квіточку.

За інформацією методичної служби

Старобільського відділення

ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка»

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018