Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Великий футбол у Старобільську

Національна збірна України з футболу серед ветеранів провела матч проти об’єднаної команди збройних сил України та студентів нашого університету.

Професійним футболістам не звикати мандрувати країною. Нещодавно в гості у Старобільськ завітала Національна збірна України з футболу серед ветеранів. Проти легенд українського спорту, серед яких Юрій Максимов, Сергій Нагорняк, Едуард Цихмейструк, Олександр Венглинський та Іван Яремчук, на майданчик вийшли і гравці нашого університету: Артем Скачков, Іван Наливайко, Максим Попов, Владислав Барабаш та Єгор Корнієнко. Граючи проти професіоналів, наші хлопці отримали величезний досвід. А повчитися у гравців збірної команди було чому. Незважаючи на вік, вони майстерно володіли м’ячем та вражали глядачів точною передачею партнеру і влучним завершальним ударом. Матч відбувся у спортивній залі місцевої ДЮСШ, і завершився з рахунком 7:5 на користь гостей.

Головний тренер національної збірної, легендарний гравець київського «Динамо» Анатолій Дем’яненко відзначив гру господарів і побажав нашій молоді залишатися в футболі і підвищувати свою майстерність. По закінченню поєдинку, господарям вручили футбольні м’ячі зі своїми автографами. Цей поєдинок надовго залишиться в пам’яті учасників та вболівальників.

Головною метою цих матчів, окрім популяризації футболу, є підтримка в Україні миру та єдності. Це подяка військовим, які захищають нині незалежність та територіальну цілісність країни на Донбасі. Саме тому значну частину ігор легенди українського футболу проводять саме на сході країни.

За інформацією спортивного клубу
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018