Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Заходи у межах року українсько-німецьких мов

На кафедрі романо-германської філології пройшли заходи у межах року українсько-німецьких мов.

Як відомо, 2017 рік було оголошено Українсько-німецьким роком мов. Ця видатна подія не залишилася поза увагою кафедри романо-германської філології, тож було проведено низку заходів, які пов’язані з німецькою мовою.

13 жовтня відбулася дуже цікава зустріч, адже на заняття до студентів 2 курсу спеціальності “Німецька та англійська мова та література” завітав гість із Німеччини. Основною метою цього заходу був міжкультурний обмін досвідом, а також розвиток мовленнєвих навичок студентів. Студенти щиро привітали далекого гостя і продемонстрували щиру українську гостинність.

Протягом пари студенти читали вірші, дивилися пізнавальні відео, обговорювали важливі аспекти життя в Україні та Німеччині, а головне – отримували задоволення від спілкування з іноземцем. Адже не кожного дня випадає можливість поспілкуватися із представником країни, мову якої ми вивчаємо! Ця зустріч надовго залишиться у пам’яті студентів, та, без сумнівів, буде мотивувати й далі вивчати мову та культуру Німеччини.

17 жовтня студенти 3-го, 4-го курсів та магістратури спеціальності «Мова і література (німецька)» разом із викладачами кафедри поринули у казковий світ магії чарівних німецьких казок. Протягом дев’яноста хвилин студенти всією дружньою студентською спільнотою здійснили подорож у минуле, у часи свого пустотливого та безтурботного дитинства. Студенти брали активну участь під час підготовки та проведення заходу, у виконанні цікавих конкурсів та завдань, із задоволенням спілкувалися німецькою мовою. Завдяки спільним зусиллям студентства та провідних спеціалістів кафедри з німецької мови в аудиторії  панувала дружня та невимушена атмосфера взаємної довіри та підтримки. Метою виховного заходу було заохочення до вивчення німецької мови у перспективі зміцнення міжкультурних зв’язків з представниками німецькомовного соціуму. Усі учасники заходу, як викладачі, так і студенти, об’єднані любов’ю до німецької мови, виявили бажання і надалі вивчати та сприяти поширенню німецької мови на теренах нашої держави.

За інформацією ФІМ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019