Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Факультету іноземних мов – 25 років!

27 жовтня цього року факультету іноземних мов виповнилося 25 років.

Викладачі та студенти ФІМ відзначили ювілейну дату в історії нашого факультету.

25 років – це досить довгий життєвих шлях. За ці роки наш факультет випустив багато висококласних професіоналів, майстрів свого діла, спеціалістів у багатьох галузях науки – це більше 5 тисяч викладачів іноземних мов та перекладачів.

Факультет іноземних мов – один з найбільших підрозділів нашого закладу, деканом якого з 1998 року є Карпенко Іван Михайлович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, почесний професор Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Іван Михайлович висловив свої щирі побажання та привітання усім студентам та викладачам нашого факультету.

Також із привітаннями виступили – завідувач кафедри романо-германської філології, Шехавцова Світлана Олександрівна, доцент кафедри теорії та практики перекладу, Демченко Надія Олександрівна, а також – студенти нашого факультету, які підготували яскраві та талановиті виступи.

Можна із впевненістю сказати, що наш факультет практично поєднує непоєднуване. Усі наші студенти та викладачі – різні, складні натури, але усі разом – ми одна велика родина.

За матеріалами факультету іноземних мов

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019