Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Кубок відкриття сезону

Збірна команда університету здобула Кубок відкриття волейбольного сезону м. Старобільська.

Другий рік поспіль збірна команду університету з волейболу бере участь у Кубку відкриття волейбольного сезону м.Старобільська. До складу збірної були запрошені Данило Писаний та Богдан Рушин (КЛНУ), Тетяна Кулинченко та Богдан Шевченко (КЛНУ), Юрій Щербак (ННІТОТ), Ігор Соловар та Владислав Поляник (ННІІМВСПН), Ірина Плясула та Дарина Задорожна (НН  ІЕБ), а допомагав команді Євген Іванчук.

У цьогорічному кубку боротьбу вели сім команд. У першому поєдинку на нашу волейбольну дружину чекала команда Новоайдарського району.  Досить впевнену гру наших лідерів команди Данила Писаного, Тетяни Кулинченко, Богдана Шевченка підтримали і новобранці Богдан Ружин, Євген Іванчук та Юрій Щербак, і як  наслідок ‒ впевнена перемога з рахунком 2:0. З таким рахунком був здоланий і другий суперник ‒волейболісти з села Садки. Дві перемоги вивели нашу команду до півфіналу кубку, де протистояли досвідчені гравці  «Калмичанки».

У першій партії досвід взяв гору, й спортсмени нашого університету поступилися. Друга партія була за нами. Третя вирішальна гра була драматичною. Ведучи в рахунку в чотири м’яча, команда університету втратила перевагу і лише наприкінці партії змогла перемогти суперника, і вирвати перемогу 17:15. Добре тут зіграв Юрій Щербак. 

Ця перемога вивела команду до фіналу, де нашій команді протистояли гравці з Міловського району. Спортсмени університету, вигравши впевнено першу партію, отримали серйозний опір у другій грі. Та кінець партії за нашими волейболістами ‒ 26:24.

І перемога в поєдинку з рахунком 2:0. І «Універ» володар кубку.

Голова спортклубу
Петро Ярошенко

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019