Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Подорож країнами Європи

У навчально-науковому інституті педагогіки і психології відбувся традиційний конкурс-фестиваль «Алло, ми шукаємо таланти».

Тематикою цьогорічного заходу стала «Подорож країнами Європи».

За декілька хвилин глядачі перенеслися в європейський простір: європейська символіка й атмосфера в залі сприяла повному зануренню в історію та традиції найбільш розвинених європейських країн: Польща, Італія, Греція, Румунія, Німеччина, Швейцарія, Франція…

Студентам, викладачам, гостям університету – військовослужбовцями Збройних сил України – було продемонстровано 20 найбільших надбань кожної країни, національні танці, пісні, сценки з народного побуту… Усе те, що відображає колорит і неповторність, гордість і надбання кожної нації.

Наприкінці свята всі зрозуміли, що найбільша цінність кожної країни – це її народ. Народ, який створює свою самобутню історію, культуру, збагачує її, береже надбання минулих поколінь.

Центральною подією конкурсу стало посвята в студенти першокурсників. На сцену вийшли старости 1 курсів, а голова студентського самоврядування НН ІПП Ірина Масловська прочитала клятву вірності альма-матер і Україні, яку повторили всі першокурсники, що знаходилися на сцені і в залі.

За християнськими традиціями студенти-першокурсники прийняли посвяту й від почесного гостя заходу Отця Володимира. Він зачитав Молитву за мир, успіхи в навчанні та науці!

Фінал конкурсу виявився яскравим, піднесеним і патріотичним: ансамбль танцю НН ІПП під керівництвом студентки 2 курсу В. Потьоміної продемонстрував яскравий і масовий український народний танок. Після цього всі учасники заходу вийшли на сцену та заспівали пісню «Про Україну».

Увесь зал піднявся і запалив вогники в пам’ять про героїв, які віддали своє життя за незалежність і територіальну цілісність України, мир на Луганщині.

На сцену було запрошено командира військового загону і вручено державний прапор України з побажаннями миру, злагоди, добробуту, єдності і процвітання нашої країни – єдиної, суверенної, незалежної і непереможної!

Цей Прапор поїде на Західну Україну як символ нашої віри в перемогу над агресором, єдності Сходу і Заходу України та незламності української нації!

Журі конкурсу-фестивалю вручило грамоти й подарунки всім учасникам:

І місце – спеціальність «Психологія» (Франція);
ІІ місце – спеціальність  «Початкова освіта (скор. термін навчання)» (Греція);

ІІІ місце – спеціальність «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» (Румунія);

ІІІ місце – спеціальність «Початкова освіта. Українська мова і література».

У номінаціях «За оригінальність ідеї» грамоту отримали студенти спеціальності «Початкова освіта», «За кращу хореографічну постановку» – студенти спеціальності «Дошкільна освіта», «За створення іміджу університету» – студенти спеціальності «Спеціальна освіта».

Моя країна – соборна, вільна!
Моя країна – держава сильна!
Вона у всесвіті одна така,
Вона серед усіх країн свята!
І ми, твої діти, тебе величаєм,
Народи, країни, гостинно вітаєм!

 

За інформацією навчально-наукового
інституту педагогіки і психології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019