Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Донорство крові

У ЛНУ імені Тараса Шевченка відновлюються традиції донорства крові.

Донорська здача крові є особливо актуальною у наш час, оскільки потреба в лікувальних засобах спричинена, зокрема, військовими подіями. Завдяки донорству відбувається активізація системи кровотворення, покращується обмін речовин та підвищується стійкість організму в екстремальних ситуаціях.

Студентська молодь нашого університету ніколи не була байдужою до соціальних проблем суспільства, свідченням чого є волонтерські гуртки, які постійно діють у ЛНУ імені Тараса Шевченка. Сьогодні активні та ініціативні студенти, дізнавшись про важке становище родини однієї з випускниць, вирушили до районної лікарні аби добровільно надати кров для переливання хворим, які цього потребують.

«Це була власна ініціатива молоді, ‒ зауважив голова студентського самоврядування нашого університету Ярослав Чепель, ‒ подібна акція була проведена минулого року, а сьогодні ми продовжуємо цю традицію».

Загалом участь у заході взяли більше 15 студентів. Для кожного ця подія  стала особливим моментом, можливістю усвідомити цінність життя та відповідальність за власне здоров’я.

Олег Черниш, прес-центр

ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019