ВІДКРИТИЙ КОНКУРС СТИПЕНДІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЗАВТРА.UA»

12-й відкритий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Подача документів до 30 листопада 2017 року.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» – найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, яка є частиною комплексу проектів Фонду Віктора Пінчука в галузі освіти та науки.

Головна мета програми ‒ сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни

Стипендіати відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі незалежними фаховими експертами за результатами оцінки письмових анонімних робіт і під час проведення очних змагань. Головними критеріями відбору є високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

Програма спрямована на те, щоб талановита студентська молодь знайшла гідне свого інтелектуального та професійного рівня місце у різних сферах науки, економіки та суспільного життя країни і стала рушійною силою прогресивних змін в Україні.

Умови участі та онлайн реєстрація: zavtra.in.ua та facebook.com/Zavtra.UA