Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Перша виїзна сесія у II семестрі

Із 2 березня на факультеті природничих наук відбулася перша виїзна сесія у ІІ семестрі.

До міста Старобільськ прибули студенти спеціальностей «Географія» і «Лісове та садово-паркове господарство». Цього разу майбутні географи вивчали метеорологію і кліматологію, фізичну географію України, географію світового господарства, рекреаційну географію та інші предмети.

Навчання студентів спеціальності «Лісове та садово-паркове господарство» відбувалося як в аудиторіях Старобільського факультету, так і на відкритому повітрі у міському парку. У цьому своєрідному «зеленому класі» студенти наочно вивчали дендрологію, лісову таксацію, принципи озеленення населених місць та інші фахові дисципліни. До практичних занять також були залучені юні екологи зі Старобільських шкіл та гімназій.

Окрім насиченого навчального процесу студенти встигли відвідати краєзнавчий музей, в якому відбулася цікава подорож у стародавню історію міста Старобільськ.

Факультет природничих наук і викладачі кафедр бажають студентам успіхів у ІІ семестрі, весняного настрою, мира і добра! До нових зустрічей на факультеті природничих наук Луганського національного університету імені Тараса Шевченка!

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019