Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Турецька збірка вийшла зі статтею луганчанки

Єдиною українкою, чию статтю внесли в турецький збірник, стала вчена Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Наталія Федічева.

Днями їй повідомили, що її наукові розробки надруковані у книзі «Нові дослідження в галузі викладання іноземних мов» в Анкарі (Туреччина). «Я подавала статтю на публікацію ще кілька років тому. Тоді я єдина з України брала участь у міжнародній конференції з проблем вивчення іноземних мов і культур в Ізмірі. Мою статтю опублікували у збірнику матеріалів конференції, а через деякий час запропонували її розширити і подати на публікацію у книгу. Звичайно, недовго думаючи, я погодилася, – розповідає Наталя Володимирівна. Коли минуло більше двох років, уже й не сподівалася, що з цієї затії щось вийде. Як з’ясувалося, помилялася. Книга з моєю статтею видана, хоч і через декілька років».

За словами вченої ЛНУ, матеріали проходили ретельний відбір. Для публікації вибирали найкращі і найбільш корисні для практики статті. У своєму дослідженні Наталія Федічева рекомендує вивчати українську культуру не тільки рідною мовою, а й на закордонних. На питання «чому», відповідає: «Це підвищить рівень знання і культури, і мови. Адже в ході навчання студенти вивчають культури різних країн світу, а Україні приділяють менше уваги. Тому моє дослідження спрямоване на розробку методик з вивчення української культурної спадщини на іноземних мовах».

Крім того, Наталя Володимирівна підкреслює, концепція стосується не тільки студентів, а й учнів шкіл, ліцеїв, коледжів і технікумів.

news_mac_18_15_2

Прес-центр ЛНУ (м. Старобільськ)

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019