Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Малі олімпійські ігри

У ВП «Регіональний центр професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка»  (Старобільське відділення) відбулися традиційні Малі олімпійські ігри.

Головною метою  та завданням заходу було прищеплювання учням любові до спорту та фізкультури, інтересу до спортивних змагань, розвиток творчих здібностей, уяви та виховання у них почуття дружби, колективізму, вміння контролювати свої вчинки.

Відкриття ігор розпочалося із параду представлення професій, за якими ведеться підготовка у відділенні. Першими на спортивні доріжки вийшли представники професії «Слюсар з ремонту автомобілів, водіїв автотранспортних засобів категорії «С», за ними приєдналися  учні професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва», збірна команда професій «Конторський (офісний) службовець (Бухгалтерія)» та «Оператори комп’ютерного набору», команда професії «Машиніст крану автомобільного» та «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Право нести Олімпійський вогонь було надано кращим спортсменам відділення Івану Зігрійчуку та Дмитру Серікову. Учасників спортивного свята щирими та теплими словами привітали директор ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка» Микола Семенович Курило та проректор Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Олександр Іванович Бабічев.

Після відкриття були проведені легкоатлетичні забіги на 500 м (дівчата) та 1000 м (юнаки). На трьох футбольних полях пройшли змагання з міні-футболу серед юнаків. На тенісному корті змагалися з настільного тенісу, на волейбольному майданчику відбулися змагання з волейболу. Для учнів, які не були задіяні у змаганнях, відбулися «Веселі естафети».

Особливу вдячність колектив Регіонального центру професійної освіти висловлює голові первинної профспілкової організації університету В.П. Морозу, танцювальному колективу під керівництвом  О.А. Нємцевої, студентам  спеціальності «Фізичне виховання»  Максиму Попову, Єгору Корнієнко, Олексію Гайдук, Максиму Решетняку Артему та Скачкову за професійність під час проведення суддівства спортивних змагань.

За інформацією ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка»

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019