Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Студентське братство»

ЛНУ імені Тараса Шевченка відвідав представник всеукраїнського громадського об’єднання «Студентське братство» Віталій Іванов.

«Студентське братство» ‒ організація, яка зароджувалася у часи революції 2004 року, та наразі реалізовує свою діяльність у різних напрямах. Так під час анексії Криму, активісти об’єднання провели ряд інформаційних акцій, спрямованих на припинення агресії та встановлення єдності країни.

Сьогодні учасники всеукраїнського громадського об’єднання працюють у двох сферах, а саме: громадянська освіта, метою якої є поширення позитивних прикладів громадської діяльності, а також медіаосвіта, яка полягає в боротьбі з дезінформацією.

За словами Віталія Іванова, ці проекти реалізуються в закладах освіти в 10 областях України. Саме тому в нашому університеті відбулися лекції, присвячені актуальним питанням роботи «Студентського братства». На заході були присутні студенти навчально-наукового інституту педагогіки і психології, факультету української філології та соціальних комунікацій, Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу та Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка. Активіст розказав про власну волонтерську діяльність, роботу громадського об’єднання, та наголосив, що волонтерство сприяє успішній самореалізації особистості. Під час наступної лекції В. Іванов акцентував увагу на  різних формах дезінформації, навів власні приклади подібних явищ, зокрема у соціальних мережах та на телебаченні, а молодь переглянула повчальні відеосюжети.

Подібні заходи є особливо актуальними для студентської молоді, оскільки уміння критично та об’єктивно оцінювати будь-яку інформацію є запорукою успішного майбутнього й власного саморозвитку.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019