Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Інтерв’ю з ректором

Ректор ЛНУ імені Тараса Шевченко С.В.Савченко розказав про  значення військовослужбовців у нашому університеті.

Сергію Вікторовичу, у нашому університеті навчається багато студентів-військовослужбовців. Скажіть, будь ласка, чи завжди так було?

Ні так було не завжди. Колись давно, мабуть, років 20 тому у нашому університеті, навчалися і військові, і працівники правоохоронних органів, але згодом ця тенденція зійшла нанівець. І ось останні 3 роки ми відчули інтерес до нашого університету з боку військовослужбовців, які проходять службу в зоні АТО. Ми, у свою чергу, з урахуванням їх специфіки служби  надаємо їм дистанційну чи заочну форму навчання. Це ніяк не впливає на якість навчального процесу. Я постійно у них цікавлюсь цим питанням. Вони задоволені, й якістю навчання в університеті, і тим, що вони дійсно відчувають себе частиною великої родини ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Які спеціальності користуються популярністю серед військовослужбовців?

Військові цікавляться всіма спеціальностями, але найбільш популярними залишаються ті, які затребувані в їх сфері діяльності, зокрема інформатика, психологія, міжнародні відносини.

14 жовтня ми святкуємо День захисника України. Щоб ви хотіли побажати нашим військовослужбовцям?

Я хочу побажати і нашим військовослужбовцям, і студентам, і колегам, щоб ми витримали іспити, які випали на нашу долю. А військовослужбовцям  нашим – міцного здоров’я , успіхів у навчанні, і щоб вони всі повернулися додому здорові. А також бажаю, щоб на все своє життя зберегли пам’ять про навчання в нашому університеті.

Підсумовуючи розповідь ректора університету, можна впевнено стверджувати, що військовослужбовці стали частиною студентського братства ЛНУ імені Тараса Шевченка, які дбають про свою самореалізацію і саморозвиток.

А більш детальне інтерв’ю можна прослухати на університетському онлайн-радіо «Університетська хвиля».

Олена Смитаніна,  прес-центр ЛНУ 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019