Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зустріч з військовослужбовцями

У навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту відбулася зустріч із військовослужбовцями Збройних Сил України, учасниками АТО.

Захід відбувся напередодні Дня Захисника Вітчизни. Так, студенти і викладачі навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту зустрілися з військовослужбовцями Збройних Сил України, учасниками АТО. До речі, один з військовослужбовців у цьому році став студентом нашого інституту.

Вони розповіли про буремні часи 2014 року, початку проведення антитерористичної операції, а також про військові будні на передньому краї оборони. Принесли з собою зброю та індивідуальні засоби захисту, які студенти приміряли на себе, щоб відчути всю тяжкість військової амуніції.

Протягом зустрічі неодноразово обговорювалась тема необхідності фізичної та психологічної підготовки для служби у лавах Збройних Сил України.

Наприкінці, директор навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Полулященко Юрій Михайлович, привітав гостей з цим святом та подарував цінні подарунки – футболки, футбольний м’яч та солодкий презент. А студенти подякували  за цікаву зустріч.  

За інформацією НН ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018