Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Тижні стаціонарного навчання

Сесія в Інституті педагогіки і психології розпочалася з 16 березня. Першими на тижні стаціонарного навчання прибули студенти випускних курсів («Соціальна педагогіка»).

Молодь привітали директор ІПП, доктор педагогічних наук, професор Олена Караман; заступник директора з навчальної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Оксана Цалапова та заступник директора з соціально-гуманітарної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Віра Пушко.

Крім аудиторних занять за розкладом, планується підготовка студентів до участі у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з соціальної педагогіки, ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт; Днів науки в університеті; видання збірника наукових праць студентів.

У вільний від занять час студенти відвідають Старобільський краєзнавчий музей, Етногафічний музей під відкритим небом (на території Старобільського факультету), Музей учительства Старобільщини та Свято-скорботний жіночий монастир.

Із 23 березня розпочнуться заняття студентів напрямів підготовки/спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Корекційна освіта».

Усім студентам бажаємо успіхів у здачі сесії, а викладачам – цікавої роботи!

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019