Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Нащадки славних козаків

У Коледжі ЛНУ відбулася відкрита кураторська година «Ми – нащадки славних козаків».

Багатовікову історію українського державотворення неможливо уявити без традицій козацтва, що сьогодні стали головною темою виховного заходу, організованого викладачем української мови Н.В. Клименко та студентами Коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. За словами Наталії Валентинівни, головними цілями кураторської години стало ознайомлення молоді з символікою українського козацтва та формування поваги до історичного минулого та культури нашої держави. З цією метою студенти підготували привітальні листівки для військовослужбовців, а також відеопривітання з нагоди Дня захисника України.

На початку заходу присутніх привітала в.о. директора коледжу Ю.М. Іванова, яка акцентувала увагу на важливій ролі військовослужбовців у забезпеченні цілісності країни та побажала молоді миру та здоров’я.

Продовженням свята стала презентація Н.В. Клименко козацьких символів, серед яких булава та литаври. Особливу увагу викликала копія ікони, характерної для доби козаччини. Старовинний візерунок та зображення відповідних символів стали справжньою окрасою заходу.

Не менш цікавим та вражаючим було театральне дійство у виконанні студентів коледжу. Молодь яскраво та колоритно відобразила процедуру відбору до лав українського козацтва, яка була характерною на Запорізькій Січі. А кульмінацією свята стало виконання гімну України.

Наприкінці заходу ведучі провели вікторину, після чого всі присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих за незалежність України.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018