Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Урок мужності

У Коледжі ЛНУ та Старобільському гуманітарно-педагогічному коледжі пройшов урок мужності.

Так, відбулася зустріч із представниками групи цивільно-військового співробітництва. У сучасних реаліях важливою складовою навчально-виховного процесу стала співпраця з військовослужбовцями, які є захисниками незалежності та суверенітету нашої держави. Саме тому офіцери групи цивільно-військового співробітництва вже традиційно проводять спільні заходи зі студентською молоддю Луганського національного університету.

На початку сьогоднішньої зустрічі, військові розповіли вихованцям коледжів про історію створення, функції та основні напрями діяльності цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України. А продовженням доповіді став огляд подій 2014 року та причин агресії на сході нашої держави. Військовослужбовці акцентували увагу на необхідності консолідації українського суспільства, як передумові сильної та розвиненої країни.

Наступним етапом зустрічі стала презентація структури Збройних Сил України, під час якої присутні переглянули фото військової техніки,що перебуває на озброєнні в українській армії. Але найбільш важливою стала розповідь про мінну безпеку, під час якої студенти дізналися про правила поводження з вибухонебезпечними предметами та переглянули повчальне відео.

Наприкінці зустрічі представники групи цивільно-військового співробітництва продемонстрували вихованцям коледжів стрілецьку зброю та бронежилет. Кожен присутній мав можливість власноруч розібрати автомат чи пістолет, а також приміряти захисне обладнання.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018