Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Алло, ми шукаємо таланти»

У ЛНУ відбувся святковий концерт «Алло, ми шукаємо таланти».

Традиційно восени в нашому університеті з початком навчального року об’єднується студентська молодь, а активні першокурсники демонструють свої таланти. І сьогодні в актовій залі рідної Альма-матер панувала дружня атмосфера святковості та єдності. Після тривалої й напруженої підготовки студенти структурних підрозділів показали глядачам свої концертні номери.

Оцінювали виступи учасників концерту поважне журі, до складу якого увійшли проректор з науково-педагогічної роботи Д.В. Ужченко, голова первинної профспілкової організації В.П. Мороз, голова студентського самоврядування Ярослав Чепель та представник культмасового сектору Інна Сало. Протягом усього заходу вони уважно слідкували за кожним номером та об’єктивно оцінили творчість молоді. А почесними гостями свята стали військовослужбовці, які завітали до університету та стали частиною дружньої родини шевченківців.

Найбільш проникливим та болісним для кожного глядача став вірш у виконанні Тамари Верецун «Жди меня». Присутні мали можливість згадати про страшні події війни, які стали жагучим спогадом для кожного українця, а також переконатися, що у будь-якій ворожнечі перемагає справжнє кохання. А поетичний твір Тараса Шевченка «Доля» у виконанні Марини Мележик підкорив серця шанувальників художнього слова.

Не менш вражаючими стали хореографічні виступи студентів. З великим натхненням та запалом були виконані як сучасні, так і народні танці, що символізувало єднання поколінь та повагу до багатовікових традицій. Ольга Мірошник та Юрій Щербак запам’яталися глядачам незабутнім колоритним українським танцем, а Каріна Мацнєва подарувала незабутній творчий виступ «Фантазія».

Поза увагою не залишилися й акторські здібності та гумористична частина свята. З любов’ю та іронією студенти факультету природничих наук та навчально-наукового інституту історії,міжнародних відносин і соціально-політичних наук акцентували увагу на вічних проблемах, які турбують молодь, а також вразили присутніх творчим хистом.

А справжньою окрасою святкової програми стали пісенні композиції, у виконанні Дмитра Воронькова та Єлизавети Безпалої. Мелодійність української душі та співочий талант здобули визнання не тільки у присутніх, але й у журі.

Найбільш хвилюючою частиною заходу стало нагородження кращих студентів у різних номінаціях. За сприяння первинної профспілкової організації ЛНУ імені Тараса Шевченка студентська молодь, яка проявила активність, креативність та творчий підхід до організації свята була нагороджена призами.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018