Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Четвертий заїзд студентів

У неділю, 15 березня, завершився четвертий заїзд студентів Інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук.

Цього разу майбутні фахівці опановували дисципліни цілих два тижні. Увесь цей час провідні викладачі, справжні майстри своєї справи проводили лекції, семінарські заняття, модульні контрольні роботи тощо. Слід визнати, що аудиторії та гуртожитки менш комфортні, ніж у Луганську. Однак, ректорат зберіг найголовніше – професорсько-викладацький склад. Так, у нашому інституті навчальний процес реалізують доктори наук, професори та кандидати наук, доценти, що забезпечує високий науковий рівень викладання та формування глибоких знань. Загалом навіть звичайне спілкування із фахівцями такого рівня перетворюється на незабутню подію для студентів.

Після занять життя студентів не було одноманітним – вони взяли участь у низці цікавих заходів. Традиційно сесія розпочалась загальними зборами, де майбутні фахівці мали можливість поспілкуватись із викладачами та співробітниками інституту. Протягом двох тижнів наші студенти дивились та обговорювали культові українські кінострічки, відвідали музей міста, частина з них – міський концерт, присвячений 8 березня. Для студентів ІІМВСПН громадські організації Старобільска та завідуючий кафедрою політології та правознавства В.І. Архіпов організували семінар із правового виховання. Майбутні фахівці взяли участь у роботі фокус-групи, в межах якої виявлялись проблеми студентства ЛНУ імені Тараса Шевченка. Однак найголовнішою подією, що надовго закарбується у пам’яті майбутніх фахівців, стала участь в урочистостях з нагоди дня народження Тараса Шевченка.

Від’їжджали студенти, переповненні враженнями. Однак розлука із рідним інститутом та університетом буде не тривалою. Уже через два тижні в Інституті історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук розпочнеться новий заїзд з новими враженнями, знайомствами, спілкуванням та незабутніми подіями.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019