Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День учителя

У ЛНУ урочисто відзначили День учителя.

З багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. В перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають усмішками вихованців і педагогів.

Щорічно відзначають це свято і в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка. У цей день наша Альма-матер пожвавлюється. Студенти поспішають привітати своїх викладачів, наповнюючи корпусу і аудиторії запахом квітів і ніжними словами. А викладачі отримують найголовніший подарунок від своїх студентів – подяку за свою нелегку, але дійсно необхідна праця. 

Сьогодні в актовій залі, де відбувся святковий концерт «15 миттєвостей осені», зібрався весь педагогічний колектив ЛНУ. Студенти на чолі з керівником Центру культури і дозвілля О.П. Миронової підготували для викладачів університету чудові концертні номери.

Прекрасні слова, сердечна подяка були сказані на адресу педагогів ведучими. Проникливі, душевні, неймовірно красиві пісні виконували винуватцям свята наші студенти Валерія Калініченко, Вікторія Лисенко, Влад Тетерів, Надія Протасова, Рима Колесник та інші. Запальними танцями привітав викладачів і хореографічний колектив «Натхнення». Різноманітність яскравих номерів їх і радувало, і змушувало зануритися в ліричний настрій. 

Закінчився святковий концерт теплими словами на адресу тих, хто вибрав для себе нелегку, але почесну і високу долю. Адже бути вчителем – це здійснювати подвиги кожен день. 

Олена Смитаніна,
прес-центр ЛНУімені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019