Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Вшанування пам’яті загиблих бійців

Студенти та викладачі ЛНУ імені Тараса Шевченка вшанували пам’ять загиблих захисників України.

2014 рік був наповнений болем та скорботою, і став переломним етапом в українському державотворенні. Саме тоді розпочалися військові події на сході України, і наш народ постав перед складним випробуванням та був вимушений довести свою спроможність на гідне й самостійне життя.

Звільняючи місто Щастя у вересні 2014 року загинули українські військовослужбовці, частина з яких похована на міському кладовищі у Старобільську. Сьогодні жителі міста, серед яких і студенти нашого університету, зібралися на панахиді та згадали страшні події трирічної давнини.

На початку заходу до присутніх звернулася волонтер Надія Нещерет, яка ще раз нагадала про нестерпний біль рідних, що втратили своїх близьких у 2014 році. Також з промовою виступив й учасник бойових дій Віктор Малахов, після чого Н. Нещерет зачитала присутнім школярам власний вірш. Вона зауважила, що підростаюче покоління має пам’ятати подвиг українських захисників і велику ціну нашої незалежності.

Після урочистих промов, всі присутні вшанували пам’ять загиблих бійців хвилиною мовчання і разом помолилися за майбутнє України та наших військових.

Олег Черниш,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019